fbpx

פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים

פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים

פלטפורמת פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם, מציעה לעסקים גדולים שטח פרסום אידאלי. היום, פייסבוק היא הרבה יותר ממקום לתקשר דרכו עם חברים ולהעלות אליו תמונות מחופשות משפחתיות. לאחר תחילת דרכה בתור פלטפורמה חברתית בלבד ב-2006, פייסבוק הבינה במהרה את הפוטנציאל הטמון בפעילות עסקית מול חברות ועסקים גדולים. מאז שהשיקה את פייסבוק ביזנס מנג'ר בשנת 2014; חברות, מותגים ועסקים מכל תחומי ההתמחות יכולים לבצע פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים ולשווק את העסק שלהם לקהל היעד הרלוונטי ביותר. בעלי עסקים המעוניינים להרחיב את פעילותם השיווקית בזירה הדיגיטלית, יכולים לפרסם את העסק שלהם באמצעות פייסבוק ולזכות בחשיפה, פניות מגולשים מתעניינים ולקוחות חדשים.
במאמר זה נדבר על היתרונות של פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים – מדוע הוא מומלץ, כיצד תעשו זאת נכון ואיך הוא יסייע לכם להגדיל מכירות בעסק שלכם.

כיצד פרסום בפייסבוק יכול לסייע לעסקים גדולים?

גם אם יש לכם עסק גדול, חברה בע"מ או מותג, שכבר מבצע פעילות שיווקית בדיגיטל – מומלץ לא לוותר על פלטפורמת הענק הזו ולהשתמש בה בחכמה. בשונה מערוצי שיווק אחרים, פרסום בפייסבוק פועל קצת אחרת מפלטפורמות מתחרות ומניב תוצאות משלו. לא משנה מה גודל העסק שלכם, פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים טומן בחובו אינספור יתרונות משמעותיים.
אחת הדרכים הבולטות בהן פייסבוק יכול לסייע לשיווק של עסקים גדולים היא העובדה שקהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם כבר נמצאים בפלטפורמה. כלומר, במקום לנסות להפיץ מסרים שיווקיים לכל עבר ולקוות שתפגעו בסופו של דבר במטרה, פייסבוק מרכז עבורכם את קהל היעד האידאלי שלכם במקום אחד. פייסבוק מאפשרת לבעלי עסקים ליצור מודעות ממוקדות ביותר עבור קהל יעד שניתן להגדיר מראש.

תשמרו על קשר

המותג שלך הוא העסק שלנו

נו, אז אתם מוכנים כבר לתת למותג שלכם את מה שהוא זקוק לו ולקחת אותו לשלב הבא? בואו נדבר ונתחיל לעבוד!

בפייסבוק קיימים כ-2.91 ביליון(!) משתמשים פעילים בכל חודש. ביניהם, אתם יכולים להיות בטוחים שגם הלקוחות האידאליים עבור העסק שלכם שוכנים גם הם. בייחוד כאשר מדובר בעסקים גדולים, פרסום בפייסבוק נחשב ליעיל ביותר. כבר יש לעסק שלכם שם, מיתוג וקהל לקוחות אוהד. על ידי פעילות שיווקית בפייסבוק, העסק שלכם יכול לקבל חשיפה בפני קהלי יעד רלוונטיים ומתאימים, ישירות מתוך הפלטפורמה. כל אותם גולשים הנמצאים בפייסבוק על בסיס קבוע, יראו את הפרסומים שלכם, ירגישו את הנוכחות שלכם בדיגיטל ובסופו של דבר גם יתעניינו במה שיש לכם להציע.

מיקוד הפעילות השיווקית בפייסבוק לעלייה במכירות

מלבד העובדה שקהל היעד שלכם כבר נמצא בפלטפורמה, פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים מגיע עם מגוון יתרונות נוספים. עסקים גדולים שכבר נעשה עבורם מיתוג ומעוניינים להגיע ללקוחות נוספים, יכולים להשתמש בפלטפורמה הנהדרת הזו להגדיל את העסק עוד יותר. כדאי לזכור כי ככל שתשווקו את עצמכם ביותר פלטפורמות, כך גם יותר גולשים ייחשפו לפרסומים שלכם והפניות שלכם מלקוחות חדשים יעלו בהתאם עם הזמן.
יתרון בולט במיוחד של פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים, טמון בעובדה שפייסבוק לוקחת על עצמה את כל העבודה. למה הכוונה? ובכן, זהו לא סוד כי פרסום עסקים הוא תהליך ארוך שלוקח זמן, התמדה ומשאבים. הכלים המתקדמים של פייסבוק מאפשרים לבעלי עסקים לפרסם את העסק במינימום עבודה. דרך פייסבוק, ניתן ליצור מודעות, פרסומים ופוסטים מתוזמנים לתאריך ושעה מדויקים הנבחרים מראש. במקום להיכנס לאפליקציה בכל פעם שאתם מעוניינים לפרסם, פייסבוק מאפשרת לתזמן את התכנים השיווקיים שלכם ומעלה אותם בזמנים שבחרתם. אותו הדבר נוגע גם לגבי מודעות ממומנות. פייסבוק מעניקה לעסקים גדולים במה לשיווק של העסק באופן עקבי. את המודעות ניתן למקד לקהל היעד שיצרתם ולהפנות אותם לגולשים הרלוונטיים ביותר בלבד.
יצירת קהלים בפייסבוק מתבצעת לפי נתוני פילוח שוק כמו נתונים דמוגרפיים (גיל, מין, השכלה ועוד) וכמו כן גם נתונים גאוגרפיים (מיקום). אחוזי ההצלחה של המודעות עולים אוטומטית בשל העובדה הזו – הפרסומים ממוקדים בדיוק לקהל היעד האידאלי עבורכם ולכן גם ביכולתם להניב תוצאות מרשימות.

פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים שמניב תוצאות

שימוש נכון ויעיל בפלטפורמת הענק פייסבוק, יכול לסייע לכם להגדיל את המכירות בעסק בצורה משמעותית, להביא לידים חדשים ולחסוך בעלויות הפרסום. על מנת שפרסום בפייסבוק לעסקים גדולים יתבצע כראוי, חשוב שהוא ייעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום. במשרדינו SeoNpoint, מיטב המומחים לשיווק דיגיטלי עומדים לרשותכם. ננהל עבורכם את הקמפיינים והפעילות העסקית בפייסבוק – ואתם תיהנו מפניות ומכירות בעסק מבלי שתצטרכו לעשות דבר.
בין אם מדובר בעסקים קטנים, מתחילים או גדולים, פרסום בפייסבוק הוא בהחלט שיטת שיווק שכדאי לקחת בחשבון ולשלב בפעילות השיווקית שלכם. גם העסקים הגדולים והמצליחים בעולם עדיין משתמשים בשיטה זו לשיווק העסק שלהם, ללא קשר לאחוזי ההמרה שלהם בעסק. מטרתו של כל עסק היא להמשיך ולהיות בעלייה מתמדת, להישאר רלוונטי ולהמשיך לגדול. בעולם של היום, כ-2.91 ביליון אנשים הגולשים בפייסבוק על בסיס קבוע, נמצאים בפלטפורמה במטרה מסוימת. באחוז גדול מהמקרים, הם יחפשו אחר שירותים או מוצרים כלשהם בפייסבוק. כאשר העסק שלכם מקבל חשיפה גם בפלטפורמה הזו, הגולשים בפייסבוק יפנו ישירות אליכם או לאתר שלכם מבלי לצאת מהפלטפורמה. זהו יתרון עצום נוסף של פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים. מלבד העובדה שאולי כבר מכירים אתכם, אנשים יקבלו תזכורות יומיומיות לעובדה שאתם קיימים ויפנו אליכם בתדירות גבוהה יותר.
פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים משרת את המטרה שציינו – לגדול – באופן נהדר ויעיל ביותר. בשילוב עם קמפיינים שיווקיים אחרים בעסק שלכם, פרסום בפייסבוק מסייע לרכז ולמקד את המודעות והפרסומים שלכם לקהל היעד הרלוונטי ביותר במקום אחד. בעזרת שימוש בכלים חכמים ומתקדמים של פייסבוק, היום פרסום עסקים גדולים בפלטפורמה הפך ליעיל ומהיר יותר מאי פעם.

מקסימום תוצאות בהשקעה משתלמת

בעלי עסקים אשר מעוניינים בחשיפה ברשת החברתית הגדולה בעולם צריכים למצוא את הדרך הטובה לקבלת ההחזר המתאים עבור העסק שלהם. עוד דבר שהופך פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים ליעיל במיוחד, הוא העלויות הנמוכות יחסית שלו. פייסבוק מאפשרת לבעלי עסקים להיות בבקרה מלאה על כל הקמפיינים השיווקיים והמודעות הממומנות הנוצרות דרכו. החליטו על תקציב למודעה שלכם ובדקו מה עובד. כמו בכל דבר בחיים, ככל שהתקציב שלכם יהיה גבוה יותר כך גם התשואה תהיה גבוהה יותר. היתרון לטובת פרסום בפייסבוק הוא שהעלויות שלו נחשבות לבין הנמוכות עבור שיווק ממומן. בייחוד עבור עסקים גדולים, התקציב השיווקי הוא חשוב ומשחק תפקיד מרכזי ומכריע בפעילות השיווקית של העסק. עם תכנון נכון של התקציב והאפשרות לערוך אותו בכל עת, פייסבוק מעניקה לבעלי עסקים גדולים נחת רבה.

לסיכום, פרסום בפייסבוק לעסקים גדולים יכול לסייע להגדיל מכירות בעסק, ליצור מודעות למותג בדיגיטל ולהגיע לתוצאות מרשימות ביותר. לא משנה מהו תחום העיסוק שלכם ובאיזו נישה אתם מתמחים – פרסום בפייסבוק יסייע לכם להרחיב את העסק וליהנות מעלייה בפניות, בכמות הלקוחות, במכירות ובאחוזי ההמרה. בייחוד כאשר מדובר בעסקים גדולים, חשוב ליצור כמה שיותר נוכחות בדיגיטל. על מנת שהפרסום בפייסבוק עבור העסק שלכם יתבצע באופן נכון ויניב את התוצאות הרצויות, חשוב שהוא יתבצע באופן מדויק וממוקד. מומחים לשיווק דיגיטלי ופרסום בפייסבוק לעסקים גדולים במשרדינו SeoNpoint יסייעו לכם ליצור נוכחות בפייסבוק, לשווק את העסק בפלטפורמה הגדולה בעולם ולהביא קהל לקוחות חדשים.

בואו נדבר על זה!

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם כל שאלה