fbpx

פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים

פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים

בפייסבוק קיימים כ-2.91 מיליארד משתמשים פעילים בכל חודש. היא נחשבת לפלטפורמה החברתית הגדולה בעולם. מאז שהושקה בשנת 2004 ונפתחה לציבור ב-2006, פייסבוק הפכה לכה פופולרית, עד כדי כך שהחלה לרכוש אפליקציות ענק אחרות כמו ענקית המדיה אינסטגרם בשנת 2012, ואפליקציית הצ'אט המוכרת ווטסאפ, בשנת 2014. מאז, הפכה פייסבוק להרבה יותר מפלטפורמה חברתית בלבד. היום היא מעניקה במה דיגיטלית דרכה עסקים בכל העולם יכולים לשווק את עצמם. בשל כך, פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים הפך לפופולרי במיוחד. בעלי עסקים רבים הבינו כי פרסום בפייסבוק הוא אחת משיטות השיווק הטובות והיעילות ביותר שקיימות היום.
אם יש לכם עסק קטן או עסק חדש בתחילת דרכו – פייסבוק הוא בדיוק המקום בו אתם רוצים להיות. למה, אתם שואלים? כל התשובות כבר כאן.

מדוע חשוב לבצע פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים?

כל עסק קטן או אחד הנמצא בתחילת דרכו, יכול ליהנות מחשיפה משמעותית בזירה הדיגיטלית באמצעות פרסום בפייסבוק. בייחוד כאשר מדובר בעסק קטן, חשוב מאוד ליצור נוכחות בדיגיטל בשלבים הראשונים ולכל אורך הפעילות העסקית. העולם המתקדם והמהיר של היום הולך לכיוון ברור – דיגיטל ואונליין. עסקים רבים העבירו את מירב הפעילות העסקית והשיווקית שלהם לזירת הדיגיטל, בייחוד לאחר פרוץ וירוס הקורונה בתחילת שנת 2020. המציאות החדשה גרמה לכולם לפנות לאונליין, שם ניתן לתקשר, להעביר מסרים, לשווק ולבצע מכירות ורכישות, מהנוחות של הבית. פייסבוק הפכה לזירה המעניקה במה לבעלי עסקים קטנים כגדולים.
פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים הוא חשוב במיוחד משום שפייסבוק מאפשר רמת חשיפה גבוהה ומדויקת במיוחד. הכלים המתקדמים שלו מאפשרים למקד את המודעות והפרסומים שלכם לקהלי יעד ספציפיים, תוך ביצוע פילוח שוק מדויק.

תשמרו על קשר

המותג שלך הוא העסק שלנו

נו, אז אתם מוכנים כבר לתת למותג שלכם את מה שהוא זקוק לו ולקחת אותו לשלב הבא? בואו נדבר ונתחיל לעבוד!

בין אם יש לכם עסק לעריכת דין, אמנות בעבודת יד, בר מיצים או סטודיו לאימוני כושר. פרסום בפייסבוק מתאים לכל העסקים הקטנים. פרסום בפייסבוק הוא אמצעי נגיש, יעיל וממוקד מטרה, עם תוצאות שמדברות בעד עצמן. אחד הדברים שהופך פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים לכל כך רלוונטי היום, הוא העובדה שבפייסבוק קיים קהל גולשים עצום. אנשים משתמשים בפייסבוק למגוון רחב של שימושים: מדיה חברתית, שיווק העסק, חיפוש אחר שירותים, רכישת מוצרים, ועוד. קהל היעד האידאלי שלכם כבר גולש בפלטפורמת הענק הזו. השאלה – היכן אתם.

מהם היתרונות של פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים?

בפייסבוק מציגה לקהל המשתמשים שלה מגוון רחב של אלטרנטיבות מתקדמות לשטחי פרסום וסוגי מודעות. על ידי שימוש נכון ויעיל בפלטפורמה, יש לכם אפשרות לקבל לידים חדשים, להגדיל את המכירות בעסק שלכם בצורה משמעותית וכמו כן גם לחסוך בעלויות הפרסום. על מנת שהפרסום בפייסבוק לעסקים קטנים יתבצע כראוי ויניב את התוצאות הרצויות, חשוב שהוא ייעשה על ידי בעלי מקצוע מנוסים בתחום. במשרדינו SeoNpoint, צוות מומחים לשיווק דיגיטלי עומד לרשותכם. ניצור עבור העסק הקטן או המתחיל שלכם את אסטרטגיית השיווק המדויקת ביותר.
אז מהם היתרונות המרכזיים של פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים? ריכזנו עבורכם כמה מהבולטים ביותר:

עלויות הפרסום בפייסבוק בין הנמוכות ביותר

פרסום בפייסבוק מאפשר לעסקים קטנים לייצר חשיפה אדירה לעסק שלהם. פייסבוק מאפשר לבעלי עסקים בכל העולם להגיע לקהל לקוחות חדשים בעלות שיכולה להתאים לכל כיס. העלויות של פרסום בפייסבוק נחשבות לבין הנמוכות ביותר עבור פרסום ממומן, בהשוואה לשאר ערוצי השיווק הדיגיטלי השונים. פייסבוק מאפשר לנו להגדיר את התקציב הרצוי לכל מודעה ולשלוט בו בהתאם. ניתן לערוך את התקציב היומי או החודשי של המודעות שלכם בפייסבוק מתי שתרצו, לשנות אותו ולהגדירו מחדש.

מיקוד המודעות שלכם לקהל יעד ספציפי

בייחוד כאשר זה נוגע לעסקים קטנים או כאלו בתחילת דרכם, מיקוד הפעילות השיווקית הוא נושא חשוב ביותר להצלחה של הקמפיינים הפרסומיים. הפיצ'רים החכמים והמתקדמים של פייסבוק מאפשרים ליצור מודעות ממוקדות קהל יעד ספציפי. בעזרת פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים, ניתן להגדיר קהלי יעד רלוונטיים לעסק שלכם לפי פרמטרים שונים. קהלי היעד מוגדרים לפי נתוני פילוח שוק, כמו נתונים דמוגרפיים (גיל, מין, השכלה, תחומי עניין) וכמו כן גם נתונים גאוגרפיים כמו מיקום. לאחר יצירת קהלי היעד שלכם, הכלי של פייסבוק Facebook Ads Manager, מאפשר למקד את המודעות שלכם אל קהלי היעד הרלוונטיים שיצרתם. יתרון זה מועיל במיוחד לעסקים קטנים בשל העובדה שפייסבוק מאפשרת לכם לפרסם ישירות לאנשים שמתאימים להגדרת הלקוח האידאלי שלכם. במידה וקהל היעד פחות מתאים לאחר בחינה של תוצאות הקמפיין, ניתן לערוך את קהל היעד ולבצע שינויים בהתאם לצורך.

תשמרו על קשר

המותג שלך הוא העסק שלנו

נו, אז אתם מוכנים כבר לתת למותג שלכם את מה שהוא זקוק לו ולקחת אותו לשלב הבא? בואו נדבר ונתחיל לעבוד!

הלקוחות של העסק שלכם כבר בפייסבוק

אז כפי שציינו קודם, בפייסבוק קיימים כ-2.91 ביליארד משתמשים פעילים בחודש. בתוך הכמות העצומה הזו, אתם יכולים להיות בטוחים שקהל היעד המדויק והמתאים עבור השירותים או המוצרים שאתם מציעים בעסק כבר נמצא. אנשים משתמשים בפייסבוק לשם צרכים שונים ולכל אחד יש את העדפותיו האישיות – צרכים, רצונות, טעם אישי ועוד. יתרון בולט במיוחד של פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים הוא שניתן למצוא את כל סוגי הלקוחות בפלטפורמה הזו. אנשים רבים נכנסים לאפליקציה כמה פעמים ביום וגולשים בה במשך דקות ארוכות בכל פעם. ברגע שתתחילו לפרסם את העסק שלכם בפייסבוק בפני קהל היעד הרלוונטי שהגדרתם מראש, תיצרו נוכחות בזירת הדיגיטל. בזכות הנוכחות שלכם בפלטפורמה, עם הזמן הגולשים הרלוונטיים יהפכו ללקוחות פוטנציאליים, ומכך גם ללקוחות משלמים ונאמנים לעסק או המותג שלכם.

פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים שמניב תוצאות

על מנת שתוכלו לראות את התוצאות הרצויות מהקמפיינים השיווקיים שלכם בפייסבוק, חשוב מאוד שהם יתבצעו באופן נכון ומדויק. כאשר אתם בוחרים לקדם את העסק שלכם – בייחוד במקרים בהם מדובר בעסק קטן או מתחיל – חשוב שהמיתוג והשיווק הראשוניים של העסק יהיו מקוריים, מקצועיים ואיכותיים. יחד עם זאת, המציאות היא, שלכל אחד מאיתנו יש את תחום העיסוק וההתמחות שלו. לא לכולם יש את הזמן או הרצון לבצע פרסום בפייסבוק באופן עקבי, ובמקרה הזה עקביות היא מילת מפתח מרכזית.
הפתרון האידאלי במצבים בהם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם בדיגיטל ולא בטוחים כיצד תעשו, זאת הוא לשכור את שירותיהם של בעלי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום. משרדינו SeoNpoint מציע מגוון שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים. יחד נוכל להקפיץ את העסק שלכם לרמה גבוהה יתר באמצעות פרסום בפייסבוק וטקטיקות שיווק מדויקות, בהתאמה אישית לאופי העסק ושפת המותג שלכם.

לסיכום, עם עבודה עקבית ושימוש נכון בפיצ'רים החכמים של פייסבוק, פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים מהווה את אחת משיטות השיווק היעילות ביותר היום. פייסבוק הוא כלי אפקטיבי ומתקדם ליצירה של חשיפה ראשונית וכה חשובה לעסקים קטנים או מתחילים. באמצעות פרסום המתבצע נכון, ניתן לבסס את המותג שלכם בתור מוביל בתחום ולמקד את הקמפיינים השיווקיים שלכם לקהל היעד הרלוונטי ביותר. שיטת שיווק זו יכולה להניב תוצאות מרשימות תוך זמן יחסית קצר.

בואו נדבר על זה!

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם כל שאלה