fbpx

עיצוב גרפי לעסק – 5 סיבות למה העסק שלכם חייב את זה

כמעט כל אלמנט שיווקי שאנחנו נתקלים בו בחיי היומיום, בייחוד כשזה נוגע לאתרי אינטרנט והמדיה החברתית – נעשה על ידי מעצב גרפי, המתמחה בעיצוב גרפי לעסק. ממש כל פרט ופרט ויזואלי שאנחנו רואים. החל מפלטת הצבעים של המותג, לוגו המותג, התמונות, שלטי חוצות ופרסומים ברחבי העיר, וכמו כן גם הפרסומות שאנחנו רואים כל יום בטלוויזיה. כל אלו עוברים קודם כל תחת ידו של מעצב גרפי מקצועי. עיצוב גרפי לעסק הוא כבר הרבה יותר מרק אסתטיקה ומראה. לנראות של העסק ולמיתוג שלו קיימת השפעה עצומה על כל הלקוחות שנכנסים לעסק שלכם, בין אם באופן מודע ובין אם לא. אם תשקיע בעיצוב גרפי לעסק יחד עם בחירה נכונה של מיתוג; ותשלבו בו שפה גרפית ויזואלית מושכת ומקורית – אז אתם יכולים להיות בטוחים שהעסק שלכם ייראה מקצועי, איכותי, וכזה שמושך את העין. ככל שהעיצובים שלכם יהיו יותר איכותיים, כך האתר או דפי המדיה החברתית שלכם ייראו יותר מקצועיים וישרו תחושה של אמינות ואוטוריטה בתחום.

תמשכו יותר לקוחות בעזרת עיצוב גרפי לעסק

הדרך הטובה ביותר למשוך לקוחות חדשים, היא ליצור מראה ייחודי ומקורי לעסק שלכם. אתם יכולים לעשות זאת על ידי שימוש בעיצוב גרפי לעסק. זהו השלב הראשוני, בו אנשים רק נחשפים למותג שלכם ולמה שיש לכם להציע. תוכלו למשוך להם את העין קודם כל באמצעות לוגו מקורי ומעוצב בקפידה למותג או העסק שלכם. לוגו מקצועי יעזור לכם ליצור זהות ייחודית לעסק שלכם, ולבדל את עצמכם מים המתחרים האחרים. הלוגו והעיצוב הכללי של האתר ודפי המדיה החברתית שלכם צריך להיות קליט וקל לזכור, אך לצד זאת גם הוא גם חייב להיות ברור, מעניין, מקורי ומושך. אתם יכולים להשתמש בערכת צבעים פשוטה שבחרתם לעסק, או לשלב כמה גוונים וצבעים שונים. אתם יכולים גם להוסיף כמה סמלים מיוחדים כדי להפוך את העיצוב שלכם לייחודי ומושך יותר.

עסק שנראה מקצועי ואטרקטיבי ללקוחות תמיד עדיף על כזה שלא. עיצוב העסק הוא הדבר החשוב ביותר. גם הצבעים והגופנים בהם אתם בוחרים להשתמש, הם אלמנטים חשובים ביותר. מהסיבה הזו, רצוי מאוד להשאיר את עבודת העיצוב הגרפי לעסק שלכם בידי איש מקצוע, בייחוד אם אתם לא מבינים בתחום. זה נכון, ניתן ללמוד כל דבר, אבל האם באמת יש לכם את הזמן? רוב בעלי העסקים רוצים דבר אחד, שהעסק שלהם יגדיל מכירות כמה שיותר מהר. קיימים כל כך הרבה אספקטים שונים בשיווק של עסק, שלפעמים פשוט בלתי אפשרי לעשות הכל. לכן, קיימים אנשי מקצוע, גרפיקאים מנוסים ומקצועיים בעלי ניסיון, שיכולים לעשות את עבודת העיצוב והמיתוג עבורכם.

תלכדו את תשומת לב הגולשים יותר בקלות

זה ידוע שבני אדם קולטים הרבה יותר טוב מסרים ויזואליים מאשר כל סוג אחר של מידע. המוח יודע לעבד תמונות וסרטונים שהוא רואה הרבה יותר מהר מטקסט שהוא קורא, למשל. לכן, אם אתם רוצים שאנשים יתעניינו מספיק בשניות הראשונות בפרסומים שלכם ויכנסו לאתר שלכם, תהיו חייבים לספק להם מסרים חזותיים מעניינים ומושכים מספיק. עם עיצוב גרפי לעסק ניתן לעשות בדיוק את זה. העיצוב הגרפי הייחודי והמקורי שלכם ימשוך את קהל היעד שלכם הרבה יותר בקלות, מאשר שאם לא הייתם משלבים גרפיקה לצורך העניין. על מנת שתוכלו לעניין את קהל היעד שלכם וליצור אצלם סקרנות, חשוב שהעיצוב הגרפי לעסק שלכם יהיה מושך, ייחודי ומעניין.

עיצוב גרפי הוא חלק בלתי נפרד מכל עסק

עיצוב גרפי לעסק הוא מרכיב חשוב מאוד, שבסופו של דבר קובע את ההצלחה של העסק. ניתן לשנות את העיצוב שלכם כפי שאתם רואים לנכון, אבל מאוד חשוב שברגע שבחרתם את העיצוב של העסק שלכם – תמשיכו איתו לאורך כל הדרך. או לפחות עם אותה פלטת צבעים. מיתוג נכון הוא כזה שחוזר על עצמו באלמנטים שונים בעסק. כך אנשים יוכלו לזהות אתכם רק על ידי תמונה קטנה או באנר שלכם. מי שיראה פרסומים שלכם ברחבי הרשתות החברתיות ישר יידע שמדובר בכם. בדרך הזו אתם יכולים להכניס את העסק שלכם עמוק יותר לתודעה של קהל היעד הרלוונטי אליכם. להם יהיה קל יותר למצוא אתכם, ואתם תהיו בעלי נוכחות חזקה וברורה בזירה הדיגיטלית.
קחו לדוגמא, את הצבע האדום של קוקה קולה. מי שרואה את הצבע הזה, בכל מקום שהוא, ישר חושב על לגימה קרירה, מתוקה וצוננת של המשקה המוגז והמרענן, בעיצומו של יום חם. הידעתם שחברת קוקה קולה קנתה את הצבע הספציפי הזה? כן, זה נכון. הם קנו בעלות של ממש על גוון הצבע הספציפי בו הם משתמשים בכל הפרסומים שלהם (המספר ההקסדצימלי – או כמו שכולם מכירים אותו – ה- RGB). קוקה קולה רצו לבלוט והם בהחלט בלטו עם הבחירה בצבע האדום. הם לקחו סיכון, משום שצבעים אדומים וחמים לרוב לא מקושרים באופן אוטומטי עם משקאות קרירים וצוננים. אבל, לחברת קוקה קולה יש סוד קטן בעיצוב הגרפי שלה. בכל הפרסומות ושלטי החוצות, הצבע האדום תמיד מכוסה בטיפות שקופות של מים, על מנת להעביר תחושה של קור ורעננות.

צרו בידול מהמתחרים שלכם בשוק

בזירה האינטרנטית התחרותית ביותר של היום, בעולם שהופך להיות תחרותי יותר משנה לשנה, כל עסק באשר הוא צריך להצליח לבלוט כמה שיותר מבין שאר המתחרים שלו באותה נישה. בעבר, לצורך העניין, אם הייתם עסק קטן שאין לו הרבה תחרות, יכלו להגיע אליכם לא מעט לקוחות מפה לאוזן, או מכרטיס ביקור שחילקתם בכנס או אירוע כלשהו. לא היו הרבה אנשים שעשו את מה שאתם עושים, ולכן רוב הלקוחות היו סביר להניח מגיעים דווקא אליכם. יכלתם למשוך אותם רק בזכות העובדה שאתם קיימים, ומציעים את המוצרים או השירותים שהם מחפשים.
היום, המצב הפך לשונה באופן קיצוני. הלקוחות מתחילים להגיע הרבה פחות, כי התחרות בשוק הרבה הרבה יותר גדולה. לצורך העניין, אם הם רואים מוצר כלשהו אצלכם, הם סביר להניח קודם כל ילכו ויעשו מה שנקרא "סקר שוק" עם המתחרים שלכם לפני שהם רוכשים מכם את המוצר. הליך זה מוכר לכולנו, בייחוד כשאנחנו מחפשים לרכוש משהו יקר, חשוב, או בעל ערך משמעותי לחיינו.
היום, קיים היצע רב בכל תחום, לא משנה מהו. גם בתחומים הכי פחות מבוקשים למיניהם, יש שפע בלתי נתפס. מהסיבה הזו בדיוק, עיצוב גרפי לעסק הוא כל כך חשוב וקריטי. בעזרתו אתם יכולים ליצור בידול מהמתחרים שלכם, ללכוד את תשומת לב הגולשים שלכם ולגרום להם לרצות להכנס דווקא לאתר או עמוד הנחיתה שלכם. עם התחרות ההולכת וגוברת, חשוב לדעת להביא משהו מקורי, יצירתי, חדשני ומעניין, שהגולשים שלכם לא ראו בעוד 10 מקומות שונים לפני כן. הליך זה דורש הרבה יותר מאמץ ומחשבה, ולכן מעצב גרפי מקצועי ומנוסה יכול להוות פתרון מעולה.

עיצוב גרפי לעסק מראה על מקצועיות ומשרה אמון

הסיבה הראשונה והעיקרית לכך שאנשים יהיו מוכנים להוציא מכספם ולרכוש את המוצרים שלכם, היא תחושת אמון. הדרך הטובה והיעילה ביותר לבנות אמון בקרב הגולשים שלכם, היא על ידי עיצוב גרפי מקצועי, חזק ובועט שמשרה תחושה של מקצועיות ומומחיות. ברגע שהאתר ודפי המדיה שלכם יהיו מעוצבים בקפידה, אתם יכולים להיות בטוחים שאנשים יראו את העסק שלכם באופן אוטומטי בתור מנוסה, מקצועי ומוביל דעה בתחום. גם אם אתם עסק חדש יחסית. חישבו על זה, יצא לכם פעם להיכנס לאתר כלשהו ולחשוב שהעיצוב שלו נראה חובבני? לא מושך ולא מקורי? זוהי טעות גורלית שהרבה בעלי עסקים ברחבי העולם עושים – לא שמים מספיק דגש על עיצוב גרפי. בזכות עיצוב גרפי לעסק, איכותי, מדוייק ומקצועי, אתם יכולים להשרות תחושת אמון ולהראות לגולשים שלכם שאתם אכן מקצועיים ויודעים על מה אתם מדברים. מעבר ליצירת בידול, עיצוב גרפי לעסק הוא מאוד חשוב משום שהוא קובע את כל שפת המותג שלכם. מי אתם? מה יש לכם להציע? באמצעות עיצוב גרפי לעסק תוכלו להעביר את כל המסרים השיווקיים שלכם באופן מדוייק וקולע.

לסיכום, עיצוב גרפי לעסק הנעשה בצורה נכונה, עקבית ומקצועית, יבסס את השם של המותג שלכם, יעלה את המודעות אליו בקרב קהל היעד הרלוונטי אליכם – וכתוצאה מכך גם יגרום לעלייה במכירות בעסק בסופו של דבר. לא משנה באיזה תחום אתם נמצאים, חשוב וכדאי מאוד לשכור את שירותיו של מעצב גרפי מקצועי ומנוסה שיעשה עבורכם את העבודה. העיצוב יוצר את המיתוג בעסק שלכם, ומה יותר חשוב ממיתוג נכון ואיכותי, בייחוד כשזה נוגע לעסק חדש, או כזה שמנסה לעלות את המכירות שלו? עיצוב גרפי הוא ממש הלחם והחמאה של כל עסק באשר הוא. שלבו עיצוב גרפי בעסק שלכם, ותראו איך התוצאות מתחילות לדבר בעד עצמן.

אהבתם? שתפו בקליק אחד!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
תשמרו על קשר
למותג שלכם מגיע לקבל את הטוב ביותר!

קחו אותו לשלב הבא כבר עכשיו עם שירותי פרסום ושיווק מתקדמים! בואו נדבר ונתחיל!

בואו נדבר על זה!

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם כל שאלה