fbpx

תוכנת CRM מומלצת: המדריך המלא לשנת 2023

תוכנת CRM יכולה לסייע לבעלי עסקים באופן משמעותי. זוהי מערכת מתקדמת המשמשת בעיקר לניהול קשרי לקוחות. היא מאפשרת לבצע ניתוח מדויק של צורכי הלקוח באמצעות כלים מתקדמים. תוכנת CRM מומלצת היא כזו שניתן לבצע דרכה את כל הפעולות הדרושות לניתוח נתונים מדויק וניהול מאורגן של קשרי לקוחות והפרטים שלהם, כדוגמת מספרי טלפון, כתובות אימייל ואינטרקציות קודמות שהיו להם עם העסק שלכם בעבר. התוכנה משתמשת בגישה מבוססת נתונים במטרה לסייע לבעלי העסקים לעקוב אחר לידים ופרטי לקוחות. תוכנת CRM מאפשרת לבעלי עסקים בכל העולם לנהל את מערכות היחסים שלהם עם לקוחות קיימים ועם לקוחות פוטנציאליים כאחד.

אז איזו תוכנת CRM מומלצת קיימת היום? במאמר זה נסביר מהי התוכנה המתקדמת הזו, מדוע בעלי עסקים צריכים להשתמש בה ואילו סוגים הם המומלצים ביותר לשנת 2023.

מהי תוכנת CRM ומדוע היא מומלצת לבעלי עסקים?

תוכנת CRM, או בעברית מערכת לניהול קשרי לקוחות, היא מערכת ניהול מתקדמת. התוכנה הייחודית הזו נקראת בשמות רבים כדוגמת תוכנה לניהול העסק, תוכנה לניהול לקוחות, מערכת ניהול לקוחות, ניהול קשרי לקוחות ועוד. התוכנה החכמה מאגדת בתוכה את מכלול כלי הניהול הממוחשבים תחת מעטפת אחת. תוכנת CRM מומלצת ויעילה מאפשרת להציג תמונה עדכנית ומלאה אודות הלקוחות שלכם והפעילות של העסק בכלל, בכל זמן ומכל מקום. בין הדברים שניתן לראות באמצעות תוכנת ה-CRM נמנים ניהול ושימור לקוחות, ניהול פרויקטים, תהליכי מכירה, מלאי מוצרים, משימות שבועיות, יעדים חודשיים ושנתיים, הנהלת חשבונות בעסק, ונתונים נוספים.

המערכת המתקדמת הזו מסייעת לבעלי עסקים רבות, בכך שהיא מעניקה מגוון רחב של נתונים מדויקים בזמן אמת. הגישה לנתונים אלו מאפשרת לבעלי העסקים בתחומים השונים להיות עם היד על הדופק כל הזמן. בזכות הגישה האקסקלוסיבית לפרטים והנתונים החשובים שציינו, תוכנת CRM יכולה לעשות את כל ההבדל בין עסק מצליח לכזה שרק מנסה להצליח.

היכולות המגוונות והכלים המתקדמים שתוכנת CRM מומלצת מביאה אתה, מסייעים מאוד לתועלת הכללית וההתנהלות הכלכלית של העסק. השימוש בתוכנה זו מאפשרת לבעלי העסקים לקדם ולייעל את התפקוד של העסק ולהגדיל בצורה משמעותית את היעילות והרווחיות שלו.

מדוע כדאי להשתמש בתוכנת CRM מומלצת?

היתרון הבולט של שימוש בתוכנת CRM בעסק הוא היכולת שלה לאחסן כמויות גדולות של מידע אודות קהל הלקוחות שלכם. התוכנה מאפשרת שליפה מהירה וקלה של נתונים עם גישה מכל מכשיר. אחת המטרות המרכזיות בעבודה עם תוכנת CRM מומלצת היא להקל ולייעל באופן משמעותי את שיטות העבודה הקיימות בקרב עסקים, חברות ועצמאיים. תוכנת CRM יכולה לתמוך בפעולות המכירתיות והשירותיות של העסק. ניתן לתעד בתוכנה שיחות עם לקוחות, סקרי שביעות רצון וביקורות. הגישה לכל הנתונים הדרושים היא מידית ותוכלו לראות אותם ולהשתמש בהם בכל עת שתרצו ולכל מטרה שמקדמת את העסק.

בעלי עסקים צריכים להשתמש בתוכנת CRM ברגע שמתחיל להצטבר מידע רב אודות לקוחות שונים בעסק ועולה הצורך באמצעי אחסון אחרים ומתקדמים יותר מהטבלאות או הפנקסים הסטנדרטיים והקלאסיים. שימוש בתוכנת CRM מומלצת חוסך ללקוח ולעסק את הזמן והטרחה הכרוכים בחזרה על אותו מידע בסיסי. המידע נשמר פעם אחת וניתן לשליפה מהירה ושימוש חוזר בכל זמן שתרצו. כך ניתן ליצור קשרים עמוקים וחזקים יותר עם הלקוחות שלכם, כך שיהפכו מלקוחות פוטנציאליים או חד פעמיים ללקוחות חוזרים ואמינים.

תוכנת CRM מומלצת ב-2023

באיזו תוכנת CRM הכי כדאי להשתמש בעסק? ובכן, התשובה לכך כמובן לא חד משמעית וכל בעל עסק יבחר בתוכנת CRM מומלצת אחרת, שתהיה הנוחה והמתאימה ביותר עבורו. קיימים סוגים שונים של תוכנות CRM שניתן להשתמש בהן במטרה לייעל את הפעילות של העסק. התוכנות מעניקות לבעלי העסקים ממשק נוח וקל לשימוש המאפשר לבצע מעקב ממוקד על פעילות הלקוחות. בזכות כך, אפשר לדעת מה בדיוק עובד ומה לא, מה דרוש שיפור ואיך לעשות זאת. המערכת שומרת את הפרטים החשובים של הלקוחות ונתונים אודות הפעילות שלהם מול העסק. למאגר הנתונים הזה תוכלו לגשת בכל עת ומכל מכשיר.

לפני שאתם בוחרים את מערכת ניהול הלקוחות שלכם, שאלו את עצמכם כמה שאלות מפתח שיסייעו לכם לקבוע איזו מערכת תתאים ביותר עבורכם. מהם הצרכים שלכם? אילו מודלים אתם רוצים לשלב בעסק? מהם תהליכי העבודה הרלוונטיים בכל מודול? כמה משתמשים רשומים יש לכם? מהם סוגי המשתמשים ומיהו קהל היעד האידאלי שלכם? בעזרת מיפוי נכון ומענה על שאלות אלו בפני עצמכם, יהיה קל יותר לזהות איזו מערכת CRM יכולה להעניק לכם את המענה הטוב, היעיל והמדויק ביותר.

ריכזנו עבורכם 3 תוכנות CRM פופולריות ויעילות במיוחד שתוכלו לשלב בפעילות העסקית שלכם:

תוכנת Powerlink

תוכנת ה-CRM הראשונה שנמליץ עליה היא תוכנת Powerlink. היא מספקת פתרונות לחברות ועסקים בענן ב-5 תחומים: שירות לקוחות, מכירות, אנליטיקס, פיננסים, ומובייל. המטרה העיקרית של תוכנה זו היא לייצר קשר רציף עם הלקוחות של העסק, לנתח מכירות ונתונים באמצעות דוחות וכמובן גם להגדיל את היקף המכירות בעסק. התוכנה קלה וידידותית לשימוש עם ממשק נוח במיוחד. היא קיימת כבר למעלה מ-10 שנים ומתאימה בעיקר לצוותי מכירות ומוקדי טלמרקטינג.

תוכנת ZebraCRM

ZebraCRM מבית אייקום היא תוכנה המספקת פתרונות ייחודיים בהתאם לצרכי הלקוח. הממשק המתקדם של התוכנה מבוסס פלטפורמת WEB ומחשבי כף יד, מה שאומר שהתוכנה מאפשרת גישה ועבודה מכל עמדה המחוברת לאינטרנט. לתוכנת ZebraCRM קיים כלי ניהול מערכת נוח וקל לתפעול פשוט ואינטואיטיבי. העבודה נעשית בגמישות, תוך ביצוע התאמות אישיות לכל בעל עסק עם תמיכה מהירה ואיכותית. תוכנת CRM מומלצת זו מתאימה למנהלי חשבונות ומנהלי מכירות. קיימים בה ממשקים למערכות חיצוניות כמו לידים מדפי נחיתה וקמפיינים, ממשקים טלפוניים ועוד.

תוכנת Mybusiness

תוכנת CRM מומלצת זו מספקת מענה לכל צרכי הארגון בתחום קשרי ושירות הלקוחות. היא מאפשרת ניהול לקוחות נוח ויעיל במיוחד. כל בעל עסק יכול להשתמש בה וליהנות מיתרונותיה – חברות ענק ועסקים קטנים ומתחילים כאחד. באמצעות תוכנת Mybusiness אתם יכולים לנהל את הזמן שלכם, לשפור את היעילות הכלכלית של העסק ועוד יתרונות רבים. תוכנת CRM מתקדמת זו מעניקה פתרון לניהול יעיל וחכם של העסק. כמו כן, ניתן לבצע דרכה מעקב ממוקד אחר פעילות הלקוחות שלכם ולטפל בלידים. כל זאת דרך ממשק נוח וידידותי למשתמש. בנוסף, התוכנה מריצה בדיקות אבטחה תקופתיות בכדי לוודא שכל הנתונים שלכם מוגנים ומאובטחים.

לסיכום, תוכנת CRM מומלצת עבור בעלי עסקים בכל תחום, מכל נישה ובכל היקף. התוכנה הייחודית והמתקדמת הזו לניהול קשרי לקוחות מאפשרת לבעלי עסקים בכל העולם לבצע ניהול חכם ומדויק של העסק שלהם. על ידי ניתוח נתונים חכם וממוקד, התוכנה מעניקה דוחות המאפשרים לבצע מעקב אחר הפעילות של העסק ושל הלקוחות שלו. ניתן לתעד בה נתונים שונים אודות הלקוחות שלכם ולשלוף אותם בכל רגע שתצטרכו, מכל מכשיר ובכל זמן. על מנת שתוכלו להטמיע את תוכנת ה-CRM שלכם נכון, מומלץ להשאיר את העבודה בידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום. במשרדינו SeoNpoint, נוכל להטמיע עבורכם את המערכת ולוודא שגם אתם נהנים מכל היתרונות הרבים ששימוש במערכת CRM מציע עבור בעלי עסקים בכל העולם.

אהבתם? שתפו בקליק אחד!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
תשמרו על קשר
למותג שלכם מגיע לקבל את הטוב ביותר!

קחו אותו לשלב הבא כבר עכשיו עם שירותי פרסום ושיווק מתקדמים! בואו נדבר ונתחיל!

בואו נדבר על זה!

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם כל שאלה