fbpx

גוגל לעסקים: כבר מזמן לא רק מנוע חיפוש

בעולם הדיגיטלי המתקדם של ימינו, אין אחד שלא מכיר את מנוע החיפוש גוגל. מה שכן, אנשים רבים עדיין אינם מודעים לעובדה שגוגל הוא כבר מזמן לא רק מנוע חיפוש רגיל כפי שהיה בעבר. היתרונות של גוגל לעסקים הם עצומים וכמעט אינסופיים. ניתן לבצע באמצעותו מגוון רחב מאוד של פעולות לקידום העסק שלכם. הוא מציע שלל כלים שונים שאפשר להשתמש ולהיעזר בהם. אז מה כל כך מיוחד דווקא בגוגל לעסקים? ובכן, אנשים מחפשים עסקים באינטרנט יותר מאשר בכל מקום אחר בימינו. הנגישות הגבוהה של האינטרנט מקנה לאנשים את האפשרות למצוא כל דבר שהם רק רוצים באמצעות הקלדה מהירה של מילה או ביטוי מפתח במנועי החיפוש. מסיבה זו, חשוב מאוד לוודא שאנשים יכולים למצוא בקלות את הדף העסקי שלכם בגוגל, ובגוגל מפות. מעבר לכך, גוגל גם מאפשרת לנו ליצור דף מקצועי ומוצלח לעסק בתוך דקות ספורות וללא כל עלות.

אז אילו יתרונות נוספים גוגל לעסקים טומנת בחובה, ולמה כל עסק חייב שתהיה לו נוכחות חזקה וברורה בפלטפורמה עוצמתית זו? המשיכו לקרוא וגלו.

גוגל לעסק שלי – אחד הכלים העוצמתיים ביותר של גוגל

למנוע החיפוש הפופולרי והמתקדם ביותר של ימינו, קיימים הרבה כלים שונים וחכמים. אחד הכלים הפופולריים ביותר הוא כלי חינמי שנקרא "גוגל לעסק שלי", או באנגלית Google My Business. הכלי החכם הזה של גוגל לעסקים נועד למטרה אחת עיקרית. הוא מחבר בין עסקים שנותנים שירות מסוים, לגולשים שמחפשים בדיוק את השירות הזה. כיצד הוא בא לידי ביטוי? גוגל מיי ביזנס הוא בעצם מעין מודעה קטנה של גוגל, שמרכזת את כל הפרטים החשובים ביותר על העסק שלכם. ניתן לראות אותו בתור כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם. ממש כמו כרטיס עסקי שמטרתו לקדם את האתר והפרופיל של העסק שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל.

בזכות פיצ'ר מתקדם זה, העסק שלכם יכול להיות מוצג באופן אוטומטי בראש תוצאות החיפוש. גוגל לעסק שלי נראה ממש כמו כרטיס ביקור דיגיטלי. כאשר לקוחות מחפשים אתכם או את המוצרים והשירותים שלכם בגוגל, הוא יופיע בצד הימני והעליון של תוצאות החיפוש שלהם. כרטיס העסק שלכם בגוגל לעסק שלי מוצג לגולשים שלכם במקום בולט מאוד, שהם פשוט לא יכולים לפספס. כלי נהדר וחינמי זה עוזר לכם לקדם את העסק באמצעות גוגל בקלות וביעילות רבה. הוא מעניק לגולשים שלכם את כל המידע הרלוונטי ביותר אודות העסק שלכם. מיקום, שעות פעילות, קישורים למדיה החברתית ולאתר האינטרנט שלכם, תמונות, ביקורות מגולשים ועוד.

גוגל שיטס לניהול יעיל של העסק שלכם באמצעות גוגל לעסקים

גוגל שיטס הוא אחד הכלים היעילים ביותר שיש לגוגל לעסקים להציע. זהו כלי חכם ומאובטח ביותר לעבודה ושיתוף. הגוגל שיטס הוא כלי רב עוצמה המאפשר למשתמשים ליצור, לערוך ולשתף נתונים. הוא גם קל מאוד לשימוש. הכלי משתמש בגיליונות אלקטרוניים להעברה של מידע חשוב בין ארגונים, חברות, אנשים פרטיים ובעלי מקצוע. הוא מתאים במיוחד לארגונים עם אווירה דינאמית, כאלו שנמצאים בתנועה מתמדת. מכיוון שהפלטפורמה פועלת בענן, אפשר לשתף את המסמכים עם כל אחד, בכל שעה ומכל מקום. הכלי הנהדר הזה של גוגל לעסקים מקנה לבעלי עסקים ופרילנסרים בכל העולם את האפשרות לנהל את הגיליונות שלהם באופן מדויק, קל, מהיר ופשוט במיוחד.

מעבר לכך, הכלי הזה מקל משמעותית על תהליכי העבודה כחלק מצוות. גוגל שיטס מאפשר לכם להוסיף שותפי עריכה לפרויקטים שלכם בקלות, לראות את כל השינויים שבוצעו על ידם, להשאיר פתקים והערות לקולגות שלכם בצ'ט המשותף, וגם לראות את כל השינויים המתבצעים במסמך או גיליון כלשהו בזמן אמת כאשר אתם נכנסים לאותו הקובץ. יתרון עצום נוסף של כלי זה של גוגל לעסקים, הוא העובדה שכל השינויים שלכם נשמרים באופן אוטומטי, בזמן שאתם עובדים. אין צורך לחשוש שכל השינויים שעשיתם לא ישמרו פתאום וירדו לטמיון.

גוגל שיטס מגבה את הקבצים ושומרת עבורכם את כל המידע והשינויים שביצעתם תוך כדי עבודה. אתם יכולים להשתמש בהגדרות של "מניעת אובדן נתונים" על מנת לשמור על המידע הרגיש שלכם בעסק בטוח. גם במקרים בהם לא עומד ברשותכם חיבור לאינטרנט, תוכלו ליצור, להציג ולערוך קבצים בכל שעה ומכל מקום באמצעות גוגל שיטס. הלא הוא אחד הכלים היעילים ביותר של גוגל לעסקים שקיימים היום. הודות להתאמה החלקה לקבצים של מייקרוסופט, קל מאוד לעבוד עם גוגל שיטס במספר פלטפורמות שונות במקביל.

גוגל לעסקים מאפשר לכם לפתוח דף עסקי בגוגל

אם אתם מעוניינים להשיג יותר לקוחות ולהגדיל תנועה של גולשים, כדאי שיהיה לכם דף עסקי בגוגל. זוהי דרך יעילה ביותר להגיע לקהל רב של לקוחות פוטנציאליים ורלוונטיים לתחום שלכם. באמצעות פתיחה של דף עסקי שגוגל לעסקים מאפשרת, אנשים המחפשים את השירותים שלכם יכולים למצוא אתכם בגוגל בקלות, ממש תוך כמה קליקים בודדים. אתם יכולים לקבל לידים מאנשים שמחפשים את השירותים שלכם, וליצור עימם קשר בהמשך.

מעבר לכך, באמצעות הדף העסקי המקומי שלכם בגוגל, אתם יכולים לשמור על הנוכחות שלכם בזירה האינטרנטית בקלות. גם אם אין ברשותכם אתר לעסק. אתם יכולים לבקר בפרופיל העסק שלכם בכל שלב שהוא, לבצע בו שינויים ולערוך את הפרטים שלכם בהתאם. בנוסף לכך, ניתן גם לקבל מידע סטטיסטי חשוב מגוגל לעסקים. הוא מאפשר לכם לבדוק כמה אנשים ראו את הדף העסקי שלכם, כמה מהם לחצו עליו ונכנסו לתוכו וכמה נטשו אותו ומדוע. בזכות נתונים אלו אתם יכולים לאמוד את ההצלחה של הדף העסקי שלכם ולבצע בו את השינויים המתאימים והדרושים שיובילו בסופו של דבר להצלחתו.

אתם יכולים להוסיף לדף העסקי שלכם תמונות של העסק או המוצרים שאתם מקדמים, הסבר ופירוט על השירותים שאתם מציעים, וכמובן גם תיאור כללי על העסק. כאשר אנשים נחשפים לדף העסקי שלכם בגוגל לעסקים, הם תופסים אתכם כבעלי דעה מובילים בתחום באופן אוטומטי. אתם מיד נראים הרבה יותר מקצועיים. בכך, כמובן, הסיכוי שהגולשים ימשיכו לדף העסקי שלכם ויבצעו את פעולות ההמרה הרצויות גדל באופן משמעותי.

קידום ממומן וקידום אתרים אורגני בגוגל

כאשר זה נוגע למנוע החיפוש המתקדם ביותר בעולם, השאיפה תמיד תהיה להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש שהוא מציג כתגובה לשאילתה מסוימת שהגולשים מקלידים. על מנת שנוכל לעשות זאת באופן יעיל, קיימות היום 2 שיטות נפוצות לשיווק העסק בגוגל לעסקים. קידום ממומן PPC, ולצד זאת גם קידום אתרים אורגני SEO. השיטה הראשונה כרוכה בתשלום ולא לוקחת הרבה זמן, ולעומת זאת השיטה ה-2 היא חינמית לחלוטין, אך תדרוש מכם לא מעט זמן ואנרגיה.

קידום ממומן בגוגל לעסקים

קידום ממומן בגוגל לעסקים הוא בעצם שימוש במודעות וקנייה של המיקום של הדף או האתר שלכם בתוצאות הראשונות של גוגל. ניתנת לכם האפשרות לשלם סכום כסף מסוים, שנקבע על ידכם מראש, על מנת שהאתר או דף הנחיתה שלכם יופיע בין הלינקים הראשונים שגולשים רואים כאשר הם מקלידים מילה או ביטוי מפתח מסוימים. הקידום הממומן מתבצע בכמה שלבים פשוטים. גוגל לעסקים מאפשרת לכם לבחור את קהל היעד הרלוונטי והמדויק ביותר אליו תרצו לטרגט את המודעות שלכם, ליצור מודעות ממוקדות וגם להגדיל את החשיפה שלכם בזירה הדיגיטלית באופן משמעותי. זוהי שיטה מהירה, קצרה ויעילה במיוחד. היא כרוכה בתשלום כמובן.

קידום אורגני בגוגל

החלופה האורגנית (כלומר, החינמית) לקידום ממומן בגוגל. היא קידום אורגני SEO. מה הכוונה? שיטה זו עושה שימוש בטכניקות וטקטיקות מתקדמות ומדויקות. באמצעות קידום אורגני שמבוצע נכון, אתם יכולים לזכות לראות את האתר או דף הנחיתה שלכם מככב בראש תוצאות החיפוש האורגניות של גוגל (ממש מתחת לתוצאות הממומנות שהוא מציג). היתרון העיקרי של קידום מסוג זה בגוגל לעסקים, הוא שאתם יכולים ליהנות מתוצאות ארוכות טווח. וכמובן, הוא גם חינמי לחלוטין. כאשר האתר או הדף שלכם מותאם ל-SEO (אופטימיזציה של מנועי החיפוש), הוא יכול להגיע לראש תוצאות החיפוש לאחר זמן מה, וגם להישאר שם. על מנת שתעשו את הקידום האורגני שלכם באתר או דף הנחיתה באופן נכון ומקצועי, מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של משרד פרסום מקצועי שיודע את העבודה על כל צדדיה. במשרדינו SeoNpoint, צוות מקדמי אתרים מומחים עומד לרשותכם. השאירו את פעולות ה-SEO בידי המומחים בתחום, ותיהנו מהתוצאות.

לסיכום, גוגל לעסקים הוא כבר מזמן לא רק מנוע חיפוש. היתרונות שלו לעסקים, ארגונים, חברות, מותגים, בעלי מקצוע ופרילנסרים בכל העולם הם עצומים ובולטים ביותר. בעזרת הכלים השונים של גוגל, אתם יכולים לנהל את העבודה שלכם באופן יעיל במיוחד. עשו את הכל מאותו מקום – גוגל. נצלו היטב את הפלטפורמה הייחודית הזו לטובתכם והשתמשו בה לקדם את העסק שלכם בזירה הדיגיטלית. התוצאות ידברו בעד עצמן.

אהבתם? שתפו בקליק אחד!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
תשמרו על קשר
למותג שלכם מגיע לקבל את הטוב ביותר!

קחו אותו לשלב הבא כבר עכשיו עם שירותי פרסום ושיווק מתקדמים! בואו נדבר ונתחיל!

בואו נדבר על זה!

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם כל שאלה